اتاق یخچالی 6 تن

اتاق یخچالی ۶ تن

اتاق یخچالی ۶ تن (A-821)

اتاق بار یخچالی یکی از پرطرفدارترین محصولات موجود در بازار می باشد که به سردخانه هایی با شرایط دمای متقاوت تجهیز شده است. این نوع کاربری ها را می توان به انواع کامیونت ها و کشنده ها متصل نمود و برای منتقل کردن محصولاتی که نیاز به نگهداری در یخچال دارند در غیر اینصورت قابلیت خراب شدن آنها وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرند. اتاق یخچالی باید به نحوی ساخته شوند که گرما به داخل آنها نفوذ نداشته باشد چراکه گرما باعث فاسد شدن کالاهای داخل این اتاق می شود و این امر می تواند خسارت مالی جبران ناپذیری برای شما به همراه داشته باشد.

ساختار بدنه، کف و دیواره های اتاق

بدنه این نوع از اتاق ها ساخته شده از ساندویچ پانل دورو ورق پیش رنگ شده می باشد و جهت عایق کاری این نوع اتاق ها از فوم عایق پلی یورتان استفاده شده است. این نوع فوم تحت عنوان یکی از بهترین نوع عایق ها در برابر گرما به شمار می روند که می توانند تا حدود زیادی از به هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. در نتیجه دمای داخل یخچال ها ثابت مانده و احتمال خراب شدن محصولات وجود ندارد.


دیواره ها و سقف های این اتاق از جنس ورق آلوزینک خارجی می باشد و ضخامتی در حدود ۱۰ سانتمیتر دارند.همچنین امکان نصب انواع یونیت ها و پلیت های سردکننده بر روی این اتاق ها وجود دارد که یکی از نکات مثبت برای این اتاق ها به شمار می رود و به همین دلیل از طرفداران زیادی بین عموم مردم برخوردار می باشد.

مشخصات فنی

ابعاد خارجی (میلیمتر)طول : ۵۰۰۰
عرض : ۲۲۰۰
ارتفاع : ۲۲۰۰
ابعاد داخلی (میلیمتر)طول : ۴۸۲۰
عرض : ۲۰۰۰
ارتفاع : ۱۹۵۰
حجم۱۸.۵ متر مکعب
ساختار شاسیشاسی و قطعات فلزی ساخته شه از باکیفیت ترین فولادهای موجود در بازار اعم از ST37 و ST52
مونتاژ اتاقبا استفاده از پروفیلهای آلومینیوم مخصوص با اتصال پرچ و ماستیک
دربهای عقبدرب دو لنگه و هر درب مجهز به ۳ عدد لولا و یک قفل، ضخامت درب ۸۰ میلیمتر از جنس ساندویچ پانل با روکش ورق آلوزینک خارجی یا ورق فایبر گلاس خارجی، زهوار دور درب از نوع PVC با لاستیک مخصوص خارجی
تجهیزات سفارشی اتاق یخچالی(۸۲۱-A)درب بغل بزرگ : ۱۸۰*۹۰*۱۷۰*۹۰*۱۶۵*۹۰*۱۵۰*۹۰*۱۳۰*۸۰ سانتیمتر (پانلی)، جعبه ابزار به ابعاد ۴۵*۴۵*۵۰ سانتیمتر یا ۴۵*۳۵*۴۰ سانتیمتر
گلگیر : ۲ عدد ربع دایره
درب بغل کوچک : ۸۰*۶۰ سانتیمتر(فایبرگلاس)
نردبان
سپر عقب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *