اتاقهای حمل بار

اتاقهای حمل بار

اتاق حمل بار

به باکس هایی مخصوص که قابلیت قرارگیری بر روی شاسی کامیون را دارند و از آنها برای انتقال محموله ها از مکانی به مکانی دیگر استفاده می شود، اتاق حمل بار می گویند. این نوع کاربری از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد و به دلیل اینکه از بهترین متریال برای ساخت آن بهره گرفته شده است و همچنین از استانداردهای بین المللی (ATP)در فرایند تولید آن استفاده شده است به عنوان یکی از پرکاربرد ترین ماشینهای موجود در دنیا شناخته شده است و توانسته طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

ساختار شاسی و کف

شاسی و قطعات فلزی این نوع اتاق ساخته شده از فولادهایی با دوام بالا اعم ازQst 380 tm ، ST 52-3می باشد که توانسته نقش عمده ای در استحکام و دوام این اتاق ها ایفا نماید. اتاق این نوع ماشینهای مخصوص با استفاده از باکیفیت ترین نوع ساندویچ پانل با دو لایه ورق پیش رنگ شده پوشانده شده است و جهت عایق بندی این نوع اتاق ها فوم عایق پلی یورتان ساخت کشور آلمان مورد استفاده قرار گرفته است . فوم عایق پلی یورتان یکی از باکیفیت ترین عایق های شناخته شده در بازار می باشد که می تواند این اتاق ها در برابر سرما، گرما و شرایط آب و هوایی مختلف محافظت نماید.


دیواره ها و سقف های این نوع اتاق ها، دارای ضخامت ۴ سانتیمتر و برای کف آن مصالحی مانند ورق آهن آجدار، آهن صاف و یا چوب با روکش های خارجی مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین پروفیلهای مصرف شده برای بیرون و داخل این اتاق ها از جنس آلومینیوم مخصوص می باشد. دو عدد درب برای قسمت عقب این اتاق طراحی شده است که هر لنگه درب به ۲ یا ۳ لولا ، یک قفل و ۲ نگهدارنده تجهیز شده اند.

مشخصات فنی

ابعاد خارجی ابعاد داخلیطول : ۳۲۰۰ میلیمتر (داخلی ۳۱۴۰ میلیمتر)
عرض : ۲۰۰۰ میلیمتر (داخلی ۱۹۲۰ میلیمتر)
ارتفاع مفید داخل : ۱۸۵۰ میلیمتر
امکانات منحصر به فردمجهز به سیستم روشنایی داخل اتاق
اتاق دارای شاسی مخصوص
تجهیزات قابل سفارش برای اتاق حمل باردرب بغل : ۱۹۰*۹۰ / ۱۷۰*۹۰ / ۱۶۵*۹۰ / ۱۵۰*۹۰ سانتیمتر- گلگیر ۴/۲ عدد- جعبه ابزار بزرگ به ابعاد :۴۸۰*۴۵۰*۱۰۰۰ میلیمتر- جعبه ابزار کوچک به ابعاد ۴۵۰*۴۵۰*۵۱۰ میلیمتر / ۴۵۰*۳۵۰*۴۱۰ -پروفیلهای آلومینیومی بیرون رنگی – قفل و بست دربهای عقب ایتالیایی- سپر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *