تانکر حمل سوخت سه محور رخش آذر تریلر

تانکر حمل سوخت سه محور ایران رخش

یکی از تریلرهای پرکاربرد موجود در بازار که این روزها با استقبال گسترده ای از سوی عموم مردم روبرو شده است تریلر تانکر حمل سوخت سه محور است که شرکت ایران رخش مسئولیت طراحی و تولید این تریلر را بر عهده گرفته است. این نوع تریلر مجهز به مخزن های مخصوص می باشد که سوخت هایی اعم از نفت، گازوئیل و آن دسته از فرآورده های شیمیایی که قابلیت انفجار بسیار بالایی دارند را به مکان هایی که از قبل برای آنها تعیین می شود، انتقال می دهند.

شاسی و تمامی قطعات مصرف شده برای این نوع تریلر ساخته شده از فولادهای با دوام (ST52+3/QST 38TM) می باشند. این نوع فولادها از کیفیت و استحکام بسیار خوبی برخوردار هستند و ضخامت بسیار بالایی دارند و حتی اگر برای مدت زمان طولانی هم از آنها استفاده شود دچار پوسیدگی و یا خوردگی نخواهند شد. رنگی که برای شاسی این نوع کامیون ها در نظر گرفته شده است، از نوع شات شده بوده و با استفاده از یک لایه ضد زنگ اپوکسی پوشش داده می شود. در آخر رنگ نهایی که قرار است که بر روی شاسی این نوع تانکرها قرار گیرد، از نوع پلی یورتان می باشد و بر طبق نظر و سلیقه مشتریان انتخاب می شود.

مخزن های تریلر تانکر حمل سوخت با استفاده از ورقهای ۴ میلمتری ساخته شده اند و به ۳ مخزن جداگانه تجهیز شده است. ظرفیت مخزن اول در حدود ۱۲۲۰، مخزن دوم ۷۰۰ لیتر و سومین مخزن هم در حدود ۱۲۰۰ لیتر گنجایش دارد.این نوع مخزن ها به عایق های حرارتی متفاوتی مجهز شده اند که مخزن ها را در برابر عوامل طبیعی اعم از گرما و سرما محافظت می نماید و موجب می شود به موادی که درون این مخزن ها نگهداری می شود هیچ گونه آسیبی وارد نشود.

مشخصات فنی تانکر حمل سوخت سه محور

سیستم ترمزWABCO ساخت کشور آلمان همراه با شیر سبک و سنگین اتوماتیک و ۲ عدد بوستر جفت بر روی هر دو محور
تجهیز شده به سیستم EBS (سیستم الکترونیکی ضد بلوکه و ضد واژگون شدن که موجب جلوگیری از چپ کردن تریلر در مواقع بحرانی می شود)
زیر بندی و محورهادارای سه عدد محور ۹ تن دیسکی و کاسه ای AYDIN-BWP-SAF با زیر بندی ساخت کشور آلمان
سیستم برقکلید هفت پل با خط برق ۱۲ ولت و ۲۴ ولت مجهز به چراغهای عقب و بغل، تمامی چراغها از نوع لامپ های LED می باشد، همچنین سیستم های هشداردهنده عقب با مارک ASPOCK تولید کشور اتریش برای این تانکر در نظر گرفته شده است.
جکاز نوع دو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و استاتیکی ۵۰ تن (HACCON-JUST)- یا دو سرعته ایتالیایی با ظرفیت دینامیکی ۲۸ تن و استاتیکی ۸۰ تن(Orlandi)
میل ریشدارای یک عدد میل ریش ۲ اینچ +GF آلمانی
رینگ و لاستیکمجهز به ۶ عدد لاستیک یک تکه خارجی و لاستیک بارز ۳۸۵/۶۵R 22.5
متعلقاتبالابر محور جلو به صورت دستی و اتوماتیک، یک عدد دنده پنج، دارای زاپاس بند دوبل، قفل پارک، یک عدد کپسول آتش خاموش کن، تانکر آب ۵۰ لیتری، بکسل بند عقب، سیستم پنوماتیکی در زمان تخلیه و بارگیری شیر آلات، ۳ عدد شیر تخلیه، ۳ عدد سوپاپ بخار، ۳ عدد دریچه منحول، یک عدد شیر بخار، یک عدد جعبه شیر آلات تخلیه، شش عدد گلگیر نیم دایره از نوع ایتالیایی LAGO
استاندارداین نوع تریلر تانکر حمل سوخت دارای استاندارد و گواهی بازرسی جوش و کنترل ابعادی و هیدرولیک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *