تریلر کانتنیر بر

تریلر کانتینر بر اروم تریلر

معرفی تریلر کانیتنر بر

تریلرهای کانتنیر بر ماشین آلات پرکاربردی هستند که شاسی مخصوصی به آنها متصل شده وعمدتا به منظور منتقل کردن کانتینرهایی با تناژ باری متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. برای ساخت شاسی این نوع تریلرها از فولادهایی از نوع S500MC به همراه جوش CO2 اتومات در فیکسچرهای مخصوص بهره گرفته شده است که بسیار محکم و با دوام بوده و چناچه این نوع تریلرها در برابر عوامل محیطی مانند سرما، گرما و یا نور خورشید قرار گیرد مقاومت خود را حفظ کرده و با توجه به اینکه این تریلر با استفاده از بهترین قطعات ساخته شده است احتمال اینکه شاسی این تریلرها در شرایط بحرانی و در مسیرهای صعب العبور آسیب جدی ببیند بسیار کم می باشد.

رنگ شاسی تریلر های کانتنیر بر از نوع شات بلاست شده بوده و با استاندارد SA 2.5 انطباق داده می شود. در گام بعدی شاسی با استفاده از مواد مخصوصی شستشو داده می شود و بعد از اینکه یک لایه آستر اپوکسی بر روی آن زده شد، پوشش دهی آن با استفاده از رنگ پلی یورتان صورت می گیرد.سیستم ترمزی که برای ساخت این نوع تریلر به کار رفته است از نوع Knorr یا Wabco ساخت کشور آلمان به همراه شیرهای سبک و سنگین اتومات و بوستر جفت می باشد که یکی از بهترین نوع ترمزها می باشد. علاوه بر آن سیستم هایی اعم از EBS و RSP (سیستم الکترونیکی ضد بلوکه ترمز و ضد واژگون شدن) در این نوع تریلر استفاده شده است و با توجه به اینکه کانتینرهایی با وزن سنگین با استفاده از این وسیله حمل می شود، وجود این سیستم از بروز اتفاقاتی مانند چپ شدن تریلر جلوگیری می نماید.

مشخصات فنی

نوع محور۳ عدد محور ۹ تنی دیسکی یا کاسه ای اروپایی با محور جلو مجهز به سیستم بالارونده
پایه توقفبرند SAF تولید کشور آلمان با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و استاتیکی ۵۰ تن
سیستم برقتجهیز شده به کلید ۷ پل با خط برق ۲۴ ولت چراغهای عقب و بغل Aspock ساخت کشور اتریش و لامپهای LED و سیستم هشداردهنده عقب
رینگ
لاستیک
۶عدد حلقه لاستیک ۲۲.۵*۱۱.۷۵
۶ حلقه لاستیک ۳۸۵.۶۵R22.5 دارای گارانتی شرکت سازنده
زیربندیاز نوع بالنی همراه با سیستم تعلیق بادی با کمک های مخصوص که ارتفاع تریلر با استفاده از آنها به راحتی قابل تنظیم می باشد.
میل ریشیک عدد ۲ اینچ SAF به همراه فلنج که توسط کشور آلمان ساخته شده است.
سایر امکاناتبالابر محور جلو از نوع اتومات
۱۲ عدد قفل کانتین لاک جهت حمل کانتنیرهای ۲۰ و ۴۰ فوت
نردبان سه پله ای در پشت کانتینر
مجهز به قفل پارک و قلاب مهار در کشتی
۶ عدد گلگیر نیم دایره
زاپاس بند گالوانیزه
سپر عقب ثابت
۱عدد دنده پنج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *