تریلر تیغه کانتینربر سه محور

تریلر تیغه کانتینرماموت

تریلر تیغه کانتینربر سه محور (TK534-K)


تریلر تیغه کانتینربر سه محور (TK534-L) یکی از قدرتمند ترین نوع تریلرها می باشد و همانطور که از اسم آنها مشخص است این محصولات به منظور جابه جا نمودن کانتینرهایی با تناژ باری متفاوت کاربرد گسترده ای دارند. ظرفیت تحمل بار این نوع تریلرها ۲۹ تن در نظر گرفته شده است و به دلیل داشتن توانایی حمل بار بالا طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

با استفاده از این تریلرها کانتینرها به سه صورت مختلف قابل حمل هستند. از این نوع تریلرها برای حمل یک عدد کانتینر ۴۰ فوت می توان استفاده نمود. همچنین حمل دو عدد کانتینر ۲۰ فوت با وزن حدودی ۲۸.۵ تن توسط این دستگاه امکان پذیر است. اما در صورتی که می خواهید از این تریلر برای انتقال یک عدد کانتینر ۲۰ فوت استفاده نمایید، به منظور حفظ تعادل بایستی باید آن را در قسمت وسط تریلر قرار بدهید.

ساختار و رنگ شاسی

برای قطعات و شاسی این نوع تریلر از فولادهایی با استقامت بسیار بالا نظیر st.52-3/Qst 380/ s500 با فن آوری مرکله آلمان بهره گرفته شده است که احتمال خورده شدن و پوسیدگی در آنها بسیار کم می باشد. رنگ شاسی این تریلر براساس استاندارد SA 2.5 می باشد و با استفاده از ضد زنگ اپوکسی پوشانده شده است. البته رنگ نهایی پلی یورتانی که برای پوشش دهی شاسی این دستگاه استفاده می شود، براساس سلیقه مشتریان قابل تغییر می باشد. همچنین مشتریان می توانند امکاناتی اعم از تانک آب استیل ۱۲۵ لیتری، رینگ و لاستیک زاپاس و سنسور نشان دهنده مصرف لنت را به صورت جداگانه برای این تریلر سفارش دهند که البته در اینصورت قیمت این تریلرها هم تغییر خواهد نمود.

مشخصات فنی

ابعاد و وزنطول ( میلیمتر) : ۱۲.۱۴۰
عرض ( میلیمتر) : ۲.۵۰۰
ظرفیت حمل بار : ۲۹ تن
محورسه عدد محور۹ تن SAF/BPW تولید کشور آلمان
سیستم ترمزدیسکی یا کاسه ای Knorr ساخت کشور آلمان با دو مسیر باد اصلی برای تمام چرخها به همراه شیر سبک و سنگین اتوماتیک بار
مجهز به سیستم EBS ( ترمز ضد قفل و سامانه ضد واژگونی RSP ) / ترمز اضطراری/ سیستم قفل پارک
بوستر۲ عدد بوستر جفت برای دو محور عقب
پایه توقفدو سرعته خارجی با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و ظرفیت استاتیکی ۵۰ تن
میل ریش۲ اینچ خارجی با قدرت ۱۵۲ کیلونیوتن به همراه فلنج مربوطه مطابق استاندارد SAE با ضخامت صفحه ریش مخصوص
رینگ
لاستیک
۶ عدد رینگ یک تکه خارجی سایز R22.5-11.75
۶ حلقه لاستیک سایز /۶۵ R22.5385
سیستم برقدارای کلید ۷ و ۲۵ پل با خط برق ۲۴ ولت چراغهای عقب و بغل / سیستم هشدار از نوع LED خارجی طبق استاندارد جهانی
متعلقاتسپرعقب / سپر محافظ عقب / ضربه گیر غلطکی عقب / ۱۲ عدد قفل کانتینر
۲ عدد قلاب حمل / ۶ عدد گلگیر نیم دایره / ۲ عدد گل پخش کن عقب با شلگیر / ۲ عدد دنده پنج / جای کپسول آتش نشانی / زاپاس بند / ۲ عدد جعبه ابزار ۱.۲۲ متری
استاندارد( دارای استاندارد ۱۸ گانه ملی ایران – وزارت صنایع ترکیه و شرکت بین المللی TUV اروپا )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *