تریلر کانتینر بر مارال مدل 385

تریلر کانتینر بر مارال مدل ۳۸۵

تریلر کانتینر بر مارال یکی دیگر از محصولات گروه تولیدی مارال جهت توسعه و نوسازی زیرساخت‌های حمل و نقل کشوری می‌باشد. تریلرهای کانتینر بر اغلب به صورت سه محور و مجموع وزن خالص تریلر ۴۳۵۰ کیلوگرم می‌باشد .

طبیعتا جهت حمل و نقل کانتینرهای بزرگ ۲۰ و ۴۰ فوت نیاز به خودروهای سنگین و تریلرها داریم. تریلرهای مدل ۳۸۵ جز ساده‌‌ ترین و سبک ترین نوع تریلرهای کانتینر بر محسوب می‌شوند اما بواسطه شاسی مقاوم، مستحکم و با کیفیتی که دارند پاسخگوی نیازهای حمل و نقل به بهترین شکل هستند.

شاسی این تریلرها به ۴ عدد قفل مخصوص فولادی جهت اتصال و نگهداری کانتینرها مجهز شده و در صورتی که تنها یک کانتینر ۲۰ فوت نیاز به حمل داشته باشد در وسط شاسی قرار گرفته تا بتوان آن را توسط ۴ قفل مهار کرد.

تریلرهای تیغه در دو نوع متفاوت تولید می‌شوند یک نوع جهت حمل کانتینر و نوع دیگر جهت حمل مخازن مختلف شیر، آب، آمونیاک، اسید، الکل و سایر فراورده‌های شیمیایی استفاده می‌شود که با استفاده از اتصالات غیر دائم پیچ و مهره و یا قفل‌های کانتینر می‌توان با توجه به نیاز فصلی مخازن مختلف را بر روی کانتینر قرار داد.

متداول ترین انواع تریلرهای مسطح دارای دو تیر هستند که از لحاظ طولی از یکدیگر فاصله دارند تیرها با استفاده از آستانه‌های متقاطع یا چندین تیر عرضی متصل می‌شوند که به طور محکم بر روی تیرهای جوشی جوش داده می‌شوند.

قاب تریلرهای مسطح ساختاری سفت و سخت را در اختیار شما قرار می‌دهد و چرخ‌ها، چرخ دنده‌ها، کف و سیستم تعلیق را در خود نگه می‌دارد و پایداری این اجزا به استحکام قاب بستگی دارد از همین رو بیشتر مدل‌های تریلر دارای قاب‌هایی هستند که از تیرهای آلومینیومی یا فولادی ساخته شده‌اند.

تریلرهای ساخته شده از آلومینیوم از نظر وزن متفاوت هستند و قیمت‌ها نیز بر اساس مواد متفاوت هستند. تریلرهای مسطح با آلومینیوم به دلیل سبک تر بودن می‌توانند بارهای سنگین‌تری را نسبت به تریلرهای با قاب فولادی حمل کنند.

فایده این امر این است که شرکت‌های حمل و نقل هزینه‌های نیروی کار، فرسودگی و مصرف سوخت را کاهش می‌دهند. البته لازم به ذکر است که قیمت این تریلرها با توجه به کارایی که دارند بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

امکانات

منبع آب استیل ۶۰ لیتری
نردبان سه پله‌ای
جای کپسول آتش نشانی
زاپاس بند گالوانیزه
دو عدد جعبه ابزار

مشخصات فنی

ابعادطول ۱۲۵۰۰ میلی متر
عرض ۲۵۵۰ میلی متر
وزن بار با تریلر ۳۳ تن
ساختار شاسیقطعات فلزی ساخته شده از فولاد مستحکم
نوع محور۳ عدد محور ۹ تنی دیسکی یا کاسه ای
سیستم ترمزبرند knorr یا wabco آلمانی به همراه بوستر جفت، سیستم ebs یا rsp
نوع زیر بندیزیر بندی بالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک‌های مخصوص با قابلیت تنظیم ارتفاع
لاستیک۶ حلقه لاستیک با دو سال گارانتی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات انواع تریلر کانتینربر به صفحه مربوطه در سایت تراکس تریلر مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *