تریلر یخچالی مارال

MRL-FRY-00001 تریلر یخچالی مارال


تریلر یخچالی مدل MRL-FRY-OOO1 نوعی تریلر مجهز به یخچالهایی مخصوص است که طراحی و ساخت آن توسط شرکت مارال انجام شده است. این نوع تریلرهای یخچالی با شرایط دمایی خاص طراحی شده است و به منظور انتقال محصولاتی مخصوص اعم از مواد غذایی، گوشت و غیره که احتمال فاسد شدن در آنها بسیار زیاد است و نگهداری از آنها بایستی در دمای پایین انجام گیرد، کاربرد گسترده ای دارد. معمولا این نوع تریلرها برای حمل محصولات مختلف در فروشگاههای مواد غذایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار اتاق و شاسی

برای ساخت شاسی و قطعات فلزی تریلر یخچالی مارال مدل fry-0001 از فولاد (S500MC) همراه با جوش CO2 اتومات در فیکسچر مخصوص بهره گرفته شده است که از استحکام بسیار خوبی برخوردار هستند به نحوی که حتی با جابه جایی سنگین ترین محصولات هم آسیبی به این تریلر وارد نخواهد شد.رنگ شاسی این نوع تریلرها شات بلاست شده و با استاندارد SA2.5 کاملا مطابقت می کند. در مرحله بعدی بعد از قرار گرفتن لایه آستر اپوکسی، با مواد خاصی مورد شستشو قرار می گیرد و در آخر رنگ پلی یورتان به عنوان رنگ نهایی بر روی شاسی زده می شود.

جهت ساخت دیواره های بغل، جلو و عقب این نوع تریلر ازعایق پلی یورتان ساخت کشور آلمان و ورق آلوزینک دو رو از نوع پیش رنگ شده استفاده شده است.عایق پلی یورتان یکی از بهترین نوع عایق ها می باشد که در برابر سرما، گرما و سایر عوامل محیطی مقاومت بسیار بالایی دارد و می تواند محصولات داخل این تریلرها را از هر گونه آسیبی محافظت نماید.

همچنین جنس تمام پروفیل های به کار رفته برای نگه داشتن پانل ها از نوع آلومینیوم مخصوص بوده که احتمال پوسیدگی و یا خوردگی کابین این نوع تریلر را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد. در نتیجه برای مدت زمان طولانی تری می توان از این تریلر استفاده نمود. ضخامت های ورقهای به کار رفته برای قسمت بیرونی کابین این تریلر ۰.۸ میلیمتر بوده و برای قسمت داخلی ۰.۵ میلیمتر می باشد.

مشخصات فنی

ابعاد و وزن تریلر طول کل:۱۳۸۰۰ میلیمتر
عرض کل:۲۶۰۰ میلیمتر
ارتفاع کل:۴۰۵۰ میلیمتر
وزن خالص:۷۵۰۰ میلیمتر
نوع محور۳عدد محور ۹ تنی دیسکی یا کاسه ای با محور جلو مجهز به سیستم بالارونده
سیستم ترمزبرند Knorr یا Wabco تولید کشور آلمان یا Haldex تولید کشور سوئد مجهز به شیر اتوماتیک به همراه بوستر جفت و سیستم EBS و RSP (سیستم الکترونیکی ضد بلوکه و ضد واژگون شدن)
درب عقبمجهز به درب دو لنگه و چهار لولا برای هر لنگه و دو قفل با کلاف دور stainless steel.
ضخامت درب عقب ۸۰ میلیمتر و دارای عایق بندی P.V.C با لاستیک مخصوص
سیستم برقمجهز به کلید ۷ پل و ۱۵ پل با برق ۲۴ ولت، چراغهای عقب و بغل برند ASPOCK تولید کشور اتریش و لامپ های LED و سیستم هشدار دهنده عقب استاندارد جهانی
میل ریشیک عدد ۲ اینچی برند JOST تولید کشور آلمان به همراه فلنج مخصوص
زیر بندیاز نوع بالنی با سیستم تعلیق بادی بوده که به همراه کمک های مخصوص آن می توان ارتفاع تریلر را به راحتی تنظیم نمود.
لاستیک
رینگ
۳۸۵/۶۵R22.5( دارای گارانتی شرکت تولید کننده)
۶ عدد رینگ یک تکه ۲۲.۵*۱۱.۷۵
سایر امکانات و تجهیزات بالابر محور جلو به صورت اتومات
۱عدد منبع آب استیل ۶۰ لیتری
۶ عدد منبع آب استیل ۶۰ لیتری
۶ عدد گلگیر نیم دایره به همراه ۲ عدد شل گیر
سپر عقب ثابت
دارای ۲ عدد جعبه طرح مارال
زاپاس بند گالوانیزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *