تریلر تیغه کانتینر بر اروم تریلر

تریلر کانتینر بر جامبو اروم تریلر

تریلرهای کانتینر بر در واقع استانداردترین وسیله جهت حمل کانتینرهای ۲۰ و ۴۰ فوتی هستند. شاسی این تریلرها با توجه به وزن محموله بسیار مقاوم مستحکم هستند. حمل کانتینرهای ۲۰ و ۴۰ فوتی با کانتینر بسیار راحت و مطابق با استانداردهای راهداری می‌باشد.
از این کانتینرها هم در حمل و نقل دریایی و هم در حمل و نقل زمینی جهت حمل و انبار کردن کالا استفاده می‌شود. ایعاد این سازه‌ها نیز با کف تریلی هماهنگی و تناسب دارد. کانتینرها توسط ۴ عدد قفل فولادی آبکاری شده جهت ایستایی و اطمینان در حمل به شاسی متصل می‌شود.
تیغع این تریلرها قابلیت تعویض داشته و با توجه به نوع نیاز می‌توان تیغه‌‌ای از نوع حمل مخازن بر روی این تریلرها نصب کرد و با توجه به اتصالات موقت تیغه‌‌ها این کار بسیار راحت انجام می‌‌شود. بیشتر صنایع محصولات نهایی را در ظروف بزرگ حمل می‌کنند و از این رو نیاز به تریلر کانتینر دارند.
تریلرهای تیغه کانتینر
بر اغلب در دو نوع مسطح و شاسی طراحی و تولید می‌شوند. استراکچر تریلرهای تیغه کانتینر بر به گونه‌‌ای است که به دلیل توزیع وزن بار وارد شده، یک سیستم یکپارچه و سبک را به وجود می‌آورد به همین دلیل قادر به حمل بارهای سنگین تر از حد معمول نیز می‌باشد.
این نوع تریلرها ساده اما قوی هستند و قادرند حتی در شرایط جغرافیایی و مسیرهای ناهموار بهترین عملکرد را داشته باشند. رنگ شاسی این تریلرها شات بلاست شده و سپس با مواد مخصوص شستشو و بعد با یک لایه آستر آپوکسی پوشش داده شده و رنگ نهایی نیز از جنس پلی اورتان می‌‌باشد، چراغ‌‌های عقب و بغل نیز برند aspock اتریشی و لامپ‌های LED و سیستم هشدار دهنده عقب مطابق استاندارد جهانی می‌‌باشد.

متعلقات

۱ عدد منبع آب استیل ۶۰ لیتری
نردبان سه پله‌‌ای
۱۲ عدد قفل کانتین
کپسول آتش نشانی
زاپاس بند گالوانیزه

مشخصات فنی

ساختار شاسیشاسی و قطعات ساخته شده از فولاد مستحکم
نوع محور۳ عدد محور ۹ تنی دیسکی یا کاسه‌ای اروپایی، محور جلو نیز مجهز به سیستم بالارونده
سیستم ترمزبرند knorr یا wabco آلمانی به همراه بوستر جفت و سیستم ebs و rbs
نوع زیر بندیبالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک‌های مخصوص با قابلیت تنظیم ارتفاع تریلر
لاستیک۶ حلقه لاستیک همراه با دو سال گارانتی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات انواع تریلرها به صفحه مربوطه در سایت تراکس تریلر مراجعه فرمایید. از همراهی شما سپاسگزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *