اتاق یخچالی نصب بر نیسان

اتاق یخچالی نصب بر نیسان

اتاق یخچالی نصب بر نیسان (YA 900-H)

اتاق یخچالی نصب بر نیسان مدل (YA 900-H) به اتاقهای خاص اطلاق می شود که قابلیت قرار گیری بر روی نیسان را دارند و از آنها برای جابه جایی محصولاتی مانند سبزیجات، گوشت، مرغ و موادی که امکان فاسد شدن آنها وجود دارد، می توان استفاده نمود. این نوع از اتاق ها به خاطر اینکه از بهترین متریال ساخته شده اند از دوام بسیار بالایی برخوردار هستند و گزینه بسیار خوبی برای انتقال کالاها در مسیرهای درون شهری و بین شهری به شمار می روند.

ساختار اتاق و شاسی

برای شاسی و قطعات این نوع اتاق یخچالی از فولادهای با دوام بالا مانند (st52-3/Qst 380 tm) استفاده شده است که به دلیل استحکام بالایی که دارند برای مدت طولانی تری می توان از آنها استفاده نمود. اتاق یخچالی نیسان با استفاده از بهترین نوع ساندویچ پانل با دو لایه ورق پیشرنگ شده (۲۵ میکرون رنگ کوره ای از رو و ۶ میکرون رنگ پرایمر از زیر) پوشانده شده است و برای فوم عایق این اتاق ها از عایق پلی یورتان تولید کشور آلمان استفاده شده است.

ضخامت دیواره های جانبی و سقف این اتاق ۱۰ سانتیمیتر و ضخامت کف آن ۱۵ سانتیمتر می باشد. قسمت کف این اتاق یخچالی از جنس آلومینیوم ریلدار و آجدار و پروفیلهای بیرونی و داخلی از جنس آلومینیوم خاص می باشد. همچنین برای این نوع دستگاه سیستم روشنایی طراحی شده است که این امر می تواند آسایش مشتریان را به دنبال داشته باشد. درب دو لنگه این اتاق یخچالی از جنس PVC و برای هر عدد درب دو لولا و یک قفل در نظر گرفته شده است. درب عقب ساخته شده از سازه ساندویچ پانل و دارای ضخامت ۸۰ میلیمتر می باشد.

مشخصات فنی

ابعاد خارجیطول : ۲۳۷۰ میلیمتر
عرض : ۱۷۰۰ میلیمتر
ارتفاع مفید داخل ۱۴۰۰ میلیمتر
ابعاد داخلیطول : ۲۱۸۰ میلیمتر
عرض : ۱۵۰۰ میلیمتر
حجم۴/۵ مترمکعب
تجهیزات قابل سفارش اتاقهای یخچالیدرب بغل متوسط: ۹۰*۷۰ ساننتیمتر، درب بغل کوچک: ۸۰*۶۰ سانتیمتر، دریچه هوا، پروفیلهای آلومینیومی رنگی برای قسمت بیرون، قلاب گوشت، پیش بینی محل نصب پلیت، پلیت خارجی کوچک به ابعاد : ۴۹*۶۹۰*۱۲۹۰ میلیمتر، پیش بینی محل نصب یونیت، سپرعقب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *