تریلر کمرشکن سه محور ایران رخش

تریلر کمرشکن سه محور ایران رخش

تریلر کمرشکن سه محور نوعی تریلر ویژه می باشد که به سه محور تجهیز شده است و با بهره گیری از با کیفیت ترین قطعات توانایی حمل سنگین ترین بارها را دارد. تریلرهای کمرشکن از لحاظ ظاهری شباهت بسیار زیادی به تریلرهای کفی دارد، اما در مقایسه با تریلرهای کفی، تریلر های ذکر شده بارهای بیشتری را حمل می کنند و با توجه به کارایی بالایی که دارد توانسته مورد محبوبیت عموم زیادی از مردم قرار گیرد.

کاربری اصلی این خودروی سنگین حمل بارهایی با ابعاد نامتناسب که با استفاده از ماشین های دیگر قابل حمل نیستند، می باشد. البته لازم به ذکر است که تردد این نوع تریلرها مستلزم رعایت نموده قوانین خاصی می باشد به عنوان مثال بایستی با سرعت بسیار کم حرکت نمایند و به دلیل اینکه به حمل بارهایی با ابعاد نامتعارف می پردازند بایستی در ساعاتی رفت و آمد کنند که باعث ایجاد ترافیک نشوند.

برای شاسی این دستگاه از تیر آهن های مخصوص H ساخت کشور اروپا و برای تیرک های جانبی از ناودانی ۳۰ استفاده شده است. برای ساخت شاسی و تمامی قطعات فلزی فولادهای با کیفیت بسیار بالا(ST52+3/QST 380tm) این تریلر به کار رفته است که نقش عمده ای در استحکام تریلر ایفا نموده است.همچنین برای قسمت کف از ورق ۵ میل آجدار استفاده شده است. مجموعه ی قطعات به کار رفته در این تریلر موجب شده این کاربری بتواند بارهایی با بالاترین تناژ را حمل نماید.

مشخصات فنی تریلر کمرشکن سه محور

زیربندی و محورهاسه یا چهار عدد محور ۱۴ الی ۱۸ تنی کاسه ای آیدین و SAF آلمان از نوع فنری می باشد.
سیستم ترمزwabco تولید کشور آلمان از نوع بادی، مجهز به ۲ عدد بوستر جفت بر روی هر محور
سیستم برقدارای کلید هفت پل با خط برق ۱۲ ولت و ۲۴ ولت با چراغهای عقب و بغل که به سیستم هشداردهنده عقب با مارک ASPOCK تولید کشور اتریش تجهیز شده است. کلیه چراغهای هم ا زنوع لامپ LED می باشد.
میل ریشمجهز به یک عدد میل ریش ۵/۳ اینچ +GF+ آلمانی
رینگ و لاستیک۱۲ الی ۱۶ عدد رینگ یک تکه خارجی و لاستیک بازر ۳۱۵/۸۰ R 22/5
جکاز نوع دو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و استاتیکی ۵۰ تن (Haccon-jost)- دو سرعته ایتالیایی با ظرفیت دینامیکی ۲۸ تن و استاتیکی ۸۰ تن (orlandi)
رنگ آمیزیاز نوع شات شده با سایز ۵/۲، پوشانده شده با لایه ضد زنگ اپوکسی و رنگ نهایی از نوع پلی یورتان طبق نظر مشتری
متعلقاتسیستم ABS (سیستم الکترونیکی ضد بلوکه)
دارای یک عدد دنده پنج
مجهز به یک زاپاس بند دوبل
قفل پارک
یک عدد جای کپسول آتش خاموش کن
تانکر آب ۲۰۰ لیتری
دارای ۲۰ عدد قلاب متحرک
۲عدد رمپ هیدرولیک عقب
یک عدد جعبه ابزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *