تریلر بونکر 40 مترمکعبی اروم تریلر

تریلر بونکر-۴۰ متر مکعبی اروم تریلر

معرفی تریلر بونکر-۴۰ متر مکعبی

عمدتا در پروژه های ساختمانی و تاسیساتی برای انتقال کالاهایی که به شکل پودری هستند به محل مورد نظر از بونکر استفاده می کنند. قسمت بار این تریلرها به مخزن هایی مخصوص تجهیز شده است و برای جابه جایی انواع مواد جامد مانند سیمان که در ساخت بتون کاربرد دارد، مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین برای حمل آرد و یا پودرهای خوراکی هم کاربرد دارند. بونکرها فاقد شاسی طراحی شده اند و برای ساخت مخزن های آن دقت و توجه زیادی به کار گرفته شده است تا امکان حمل کالاهای سنگین را برای این کاربری فراهم نماید.

جهت تخلیه محتویات داخل تریلر بونکر ۴۰ متر مکعبی از موتور کمپرسورهای کوچک که بر روی این کاربری نصب است، استفاده می شود که با سوخت فسیلی کار می کنند و وظیفه ی آنها تخلیه هوای فشرده می باشد. جنس شاسی و قطعات فلزی به کار رفته در این بونکرها از فولاد (S500MC) همراه با جوشCo2 اتومات در فیکسچر مخصوص می باشد که تمامی آزمایش های تست کیفیت بر روی آنها انجام شده است در نتیجه ایمنی آنها تضمین شده می باشد. قسمت مخزن بونکرها با استفاده از ورق های فولادی ST37 با ضخامت ۴ میلیمتر ساخته شده اند که از دوام بسیار خوبی برخوردار بوده و موجب می شود به محتویات داخل آنها در طول مسیر آسیبی وارد نشود.

رنگ شاسی این بونکرها در ابتدا شات بلاست شده وبا استانداردهای SA.2.5 مطابقت داده می شود. در مرحله دوم شاسی با یک لایه آستر اپوکسی پوشانده شده و با استفاده از ماده های مخصوصی شسته می شود. در آخرین هم مرحله رنگی از جنس پلی یورتان بر روی آن زده می شود.

سیستم ترمز این نوع بونکرها از نوع Wabco یا Knorr ساخت کشور آلمان به همراه شیرهای سبک و سنگین اتوماتیک و بوستر جفت می باشد. همچنین این بونکرها از سیستم های EBS و) RSPسیستم الکترونیکی ضد بلوکه ترمز و سیستم ضد واژگونی) بهره مند بوده و با توجه به این موضوع که کالاهای سنگین توسط این بونکرها حمل می شود. وجود این سیستم ها برای این تجهیزات بسیار ضروری است چراکه از واژگون شدن این ماشین آلات در طول مسیر جلوگیری می نماید و این موضوع مزیت بسیار مهمی برای این نوع تریلر به شمار می رود.

مشخصات فنی تریلر بونکر-۴۰ مترمکعبی

نوع محور۳ عدد محور ۹ تنی دیسکی یا کاسه ای اروپایی با محور جلو مجهز به سیستم بالارونده
پایه توقفبرند SAF تولید کشور آلمان با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و استاتیکی ۵۰ تن
سیستم برقمجهز به کلید ۷ پل و ۱۵ پل با خط برق ۲۴ ولت چراغهای عقب و بغل مارک ASPOCK تولید کشور اتریش و لامپهای LED و همچنین سیستم هشداردهنده عقب مطابق استاندارد جهانی
میل ریشیک عدد ۲ اینچ SAE تولید کشور آلمان به همراه فلنج
رینگ
لاستیک
۶ عدد رینگ یک تکه ۲۲.۵*۱۱.۷۵
۶ حلقه لاستیک ۳۸۵.۶۵R22.5 دارای گارانتی شرکت تولید کننده
نوع زیربندیاز نوع بالنی با سیستم تعلیق بادی به همراه کمک های مخصوص که می توان با استفاده از آن ارتفاع تریلررا به راحتی تنظیم نمود.
سایر امکاناتبالابر محور جلو به صورت دستی و اتومات
یک عدد منبع آب پلاستیکی ۵۰ لیتری
یک عدد دنده پنج
دارای قفل پارک
سپر عقب ثابت
شلنگ تخلیه
پله در قسمت عقب با محافظ و راهرو بالا
چهارعدد گلگیر نیم دایره
یک عدد جعبه
زاپاس بند وینچی
جای کپسول آتش نشانی
دارای استاندارد و گواهی بازرسی جوش و کنترل ابعادی و تست در فشار ۲ بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *