کمر شکن اروم تریلر

تریلر کمر شکن ۴ محور اروم تریلر

ساختار تریلرهای کمر شکن به گونه‌ای طراحی شده‌‌اند که کاملا مناسب حمل خودروهای سنگین راهسازی، ادوات و دستگاه‌های بزرگ صنعتی که فیزیک و ابعادی نا متعارف دارند؛ می باشد. رانندگی با این خودروها نیز نیازمند شرایط خاصی است که علاوه بر رعایت سرعت و ساعات تردد، توجه به علائم و نشانه‌ها نیز سبب جلوگیری از بروز حوادث خواهد شد.

نکته حائز اهمیت وسوال برانگیز در مورد حمل بار با ابعاد نامتعارف این است که در صورت تردد در سطوح شهری امکان برخورد با پل‌ها و سایر عناصر ترافیکی وجود دارد بنابراین طراحان این نوع تریلرها سعی داشتند تا با کوتاه کردن هرچه بیشتر ارتفاع شاسی مابین میل ریش و محور عقب این مشکل را حل کنند علاوه بر این محورهای عقب نیز می‌توانند از یکدیگر فاصله گرفته تا ارتفاع بلند بار را جبران کنند.

اولین تریلرهای کمرشکن در سال ۱۹۲۰ تولید شدند و تریلرهایی که دارای یک قسمت جداشونده بودند در سال ۱۹۵۸ معرفی شدند.تریلرهای کمرشکن کاربردهای فراوانی دارند برای مثال تولید کننددگان وسایل نقلیه از تریلرهای کمر شکن استفاده می‌کنند تا وسایل نقلیه سنگین را مانند اتوبوس یا تراکتور از یک نمایشگاه به سالن دیگر منتقل کنند.

استخراج معادن نیز به ماشین آلات سنگین برای حفاری و حمل مواد از جمله نفت خام و مواد معدنی نیاز دارد این ماشین آلات با استفاده از تریلرهای کمر شکن به مکان معدن منتقل می‌‌شوند.

در صنعت جنگلداری نیز جهت برش و حمل الوارها از ماشین آلات سنگین استفاده می‌شود این ماشین آلات پس از تولید و مونتاژ با استفاده از کمرشکن‌ها به جنگل منتقل می‌شوند و پس از اتمام پروژه این ماشین آلات توسط کمرشکن‌ها از یک جنگل به جنگل دیگر منتقل می‌شوند.

کشاورزی نیز زمینه دیگری است که از ماشین آلات سنگین استفاده می‌کنند عمده این ماشین آلات که توسط کمرشکن‌ها حمل می‌شود شامل لودر، بیل، بولدوزر و دستگاه‌‌های برقی است. این تریلرها می‌توانند در مزارع کشاورزی گل آلود حرکت کرده و ماشین آلات را از یک مزرعه به مزرعه دیگر منتقل کنند.

در صنعت ساخت و ساز و ساخت پل‌ها و جاده‌ها نیز از ماشین آلات سنگین استفاده می‌کنند. برخی از تجهیزات ساختمانی و بلوک‌‌ها با تریلرهای معمولی قابل حمل نیستند برای انتقال بلوک‌های بتونی به محل اجرای پروژه از تریلرهای کمرشکن استفاده می‌شود.

تریلرهای نوع RGN هیدرولیکی همه کاره و یکی از متداول ترین نوع تریلرها هستند که به سرعت قابل جدا شدن هستند. نوع مکانیکی این تریلرها نیز موجود است که بالا و پایین آوردن کفی تریلر در مقایسه با حالت هیدرولیک سخت تر و کند تر است.

مزیت اصلی تریلرهای کمر شکن سبک و ارزان بودن آنهاست و شرکت اروم تریلر با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تریلر مطابق با تکنولوژی روز اروپا آماده خدمت رسانی و ارائه بهترین و با کیفیت ترین خودروها به هم میهنان عزیز است.

امکانات

۲ عدد جک مخصوص
قلاب مهار بار
۱ عدد زاپاس بند در گلویی
جعبه ابزار
۲ عدد تانک باد ۸۰ لیتری

مشخصات فنی

ابعادطول ۱۳۱۹۰ میلی متر
عرض ۲۵۵۰ میلی متر
طول شتر گلویی ۳۹۵۰ میلی متر
طول عرشه بارگیری ۹۲۴۰ میلی متر
ساختار شاسیشاسی و قطعات ساخته شده از فولاد مستحکم
سیستم ترمزکاسه‌ای با برند معروف knorr یا wabco ساخت آلمان به همراه بوستر جفت دارای ۲ مسیر هوا به همراه تانک باد
نوع محور۴ عدد محور ۱۶ تنی اروپایی
لاستیک۱۶ حلقه لاستیک

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از مشخصات انواع تریلرهای شرکت اروم تریلر به صفحه مربوطه در سایت تراکس تریلر مراجعه فرمایید. با ما همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *