تریلر چادری کشویی سه محور ایران رخش

تریلر چادری کشویی سه محور ایران رخش

تریلر چادری کشویی سه محور یکی از انواع تریلرهای موجود در بازار است که توسط یکی از موفق ترین تولید کننده های تریلر ، کمپانی ایران رخش تولید شده است و توانسته در صنعت حمل و نقل جایگاه ویژه ای برای خود کسب نماید. این نوع تریلرها که از چادرهای خارجی از جنس پلیمر خارجی تشکیل شده اند جهت انتقال کالاهایی بسته بندی شده کاربرد گسترده ای دارد.

یکی از مهمترین مزایای این تریلر این است که کالاها در چادرهایی با دوام بالا نگهداری می شوند و این امرآنها را در برابر عوامل طبیعی مختلف مانند سرما، گرما محافظت می کند.همچنین ارتفاع این تریلر تا ۴۰ سامنتمیتر قابل تنظیم می باشد و چناچه بخواهید بارهای بیشتری با استفاده از این دستگاه حمل نمایید این امر امکان پذیر است و این موضوع یکی از مهمترین مزایایی است که باعث شده تریلر چادری کشویی سه محور مورد استقبال افراد زیادی قرار بگیرد.

فولادهایی با استحکام بسیار بالا نظیر st52+3/qst 38 tm برای ساخت شاسی و قطعات فلزی این دستگاه به کار رفته است که کیفیت شاسی آن را به طرز چشمگیری افزایش داده است. تیرهای اصلی شاسی این تریلر ساخته شده از فولادهای تمام جوشی مخصوص و فابریک تولید کشورآلمان می باشد که مقاومت این تریلر را در برابر خوردگی و پوسیدگی افزایش داده است.

رنگ استفاده شده برای شاسی این نوع تریلر از نوع شات شده و با سایز ۲.۵ می باشد و با استفاده از یک لایه ضد زنگ اپوکسی پوشانده شده است. رنگی که در آخر قرار است بر روی شاسی زده شود ازنوع پلی یورتان می باشد و براساس سلیقه و نظر مشتریان انتخاب می شود. لازم به ذکر است که بارگیری در تریلرهای چادری کشویی در مقایسه با انواع دیگر تریلر آسانتر می باشد و این امر بارگیری و تخلیه بار را برای مشتریان راحتتر می نماید.

مشخصات فنی

زیر بندی و محورهاسه عدد محور ۹ تنی از نوع دیسکی و کاسه ای Benz-aydin-pbw-saf با زیربندی بالنی تولید کشور آلمان
سیستم برقدارای کلید هفت پل با خط برق ۱۲ ولت و ۲۴ ولت با چراغهای عقب و بغل که به سیستم های هشداردهنده عقب با مارک aspock ساخت کشور آلمان مجهز شده است. تمامی چراغها به لامپ های LED تجهیزش شده است.
سیستم ترمزWABCO تولید کشور آلمان همراه با شیر سبک و سنگین از نوع اتوماتیک، به همراه ۲ عدد بوستر جفت بر روی دو محور، سیستم EBS( سیستم الکترونیکی ضد بلوکه و ضد واژگون شدن تریلر)
میل ریشیک عدد میل ریش ۲ اینچ +GF+ آلمانی
جکدو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامکی ۲۴ تن و استاتیکی ۵۰ تن (Haccon-jost)- یا دو سرعته ایتالیایی با ظریفت دینامیکی ۲۸ تن و استاتیکی ۸۰ تن( Orlandi). مشتریان عزیز هر کدام را به صورت دلخواه می توانند سفارش دهند.
رینگ و لاستیک۶ عدد رینگ یک تکه ای خارجی و لاستیک بارز ۳۸۵/۶۵r 22.5
سایر امکاناتبالابر محور جلو که هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک قابل تنظیم می باشد، یک عدد دنده پنج، دارای زاپاس بند دوبل، دو عدد جعبه ابزار به طرح L به طول ۲.۵ متر، مجهز به قفل پارک، مجهز به قفل پارک، چهار عدد کشتی بند، دارای یک عدد کپسول آتش خاموش کن، تانکر آب ۲۰۰ لیتری، بکسل بند عقب، شش عدد گلگیر نیم دایره LAGO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *