تریلر کانتین بر سه محور ایران رخش

تریلر کانتین بر سه محور ایران رخش

تریلرهای کانتین بر سه محور تریلرهایی با کاربری مخصوص می باشد که به سه محور مجهز شده اند و همانگونه که از نام آنها واضح است به منظور حمل کانتینر،باکس های فلزی با ابعاد متفاوت طراحی شده اند.این نوع خودروهای سنگین توسط کمپانی ایران رخش تولید شده اند و با استفاده از این تریلرها می توانید یک کانتینر با تناژ باری ۴۰ فوت و یا ۲عدد کانتنیر ۲۰ فوتی را به راحتی از مکانی به مکان دیگر جابه جا نمود.اما چناچه بخواهید فقط یک کانتنیر ۲۰ فوتی را جابه جا نمایید بایستی آن را در قسمت وسط قرار دهید و با استفاده از قفل هایی مخصوص آن را محکم نمایید تا تعادل تریلر به خوبی حفظ شود.

جهت ساخت شاسی و قطعات فلزی این نوع تریلر از فولادهایی با استحکام بالا (st52+3/qst 380tm) بهره گرفته شده است که در رده ی با کیفیت ترین نوع فولادها به شمار می روند به نحوی که نقش اساسی در بالابردن میزان کیفیت این دستگاه داشته است. برای تیرهای اصلی شاسی این تریلر فولادهای تمام جوشی و فابریک ساخت کشور آلمان به کار رفته است که مجموعه ای از قطعات با دوام که برای این تریلر مورد استفاده قرار گرفته است، امکان جابه جایی بارهایی با وزن سنگین را برای این دستگاه فراهم نموده است.

یکی از مهمترین مزیت های تریلرهای کانتین بر این است که به سیستم های اعم از سیستم EBS(سیستم الکترونیکی ضد بلوکه و ضد واژگون شدن مجهز می باشد و با توجه به اینکه این نوع تریلرها مسئولیت جابه جایی سنگین ترین بارها را بر عهده دارد، وجود این سیستم ها در تریلر می تواند به حفظ تعادل تریلر کمک بسزایی نماید و این امر از چپ کردن تریلر جلوگیری می نماید.

مشخصات فنی

زیر بندی و محورهادارای سه عدد محورر ۹ تن از نوع دیسکی و کاسه ای Benz-AYDIN-PBW-SAF با زیر بندی از نوع بالنی تولید کشور آلمان
سیستم ترمزWABCO ساخت کشور آلمان مجهز به شیر سبک و سنگین اتوماتیک همراه با ۲ عدد بوستر جفت بر روی هر محور
سیستم برقکلید هفت پل با خط برق ۱۲ ولت و ۲۴ ولت با چراغهای عقب و بغل تجهیز شده به سیستم هشدار دهنده عقب با مارک ASPOCK ساخت کشور اتریش، کلیه چراغها از نوع لامپ LED می باشد.
جکدو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و استاتیکی ۵۰ تن(Haccon-jost)- یا دو سرعته ایتالیایی با ظرفیت دینامیکی ۲۸ تن و استاتیکی ۸۰ تن (Orlandi)
رنگ شاسیاز نوع شات شده با سایز ۵/۲، پوشانده شده با یک لایه ضد زنگ اپوکسی، رنگ نهایی شاسی براساس سلیقه و دلخواه زده می شود.
میل ریشیک عدد میل ریش ۲ اینچ+ GF+ آلمانی
رینگ و لاستیک۶ عدد رینگ یک تکه خارجی و لاستیک بارز R 22/5 385/65
سایر تجهیزاتبالابر محور جلو که هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک قابلیت باز شدن دارند
داری زاپاس بند دوبل
مجهز به دو عدد جعبه ابزار از نوع طرح L به طول ۲۵/۱
تانکر آب ۵۰ لیتری
چهار عدد کشتی بند
یک عدد جای کپسول آتش خاموش کن
بکسل بند عقب
۱۲ عدد کانتینر لاک مخصوص جهت حمل یک کانتنیر ۴۰ فوت یا دو عدد کانتینر ۲۰ فوت یا یک عدد کانتینر ۲۰ فوت
شش عدد گلگیر نیم دایره ایتالیایی lAGO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *