کامیونت خودرو بر

خودرو بر کامیونت یا خودرو بر تکی

در حال حاضر با توجه به رشد روزافزون جمعیت و افزایش نیاز به گسترش شبکه حمل و نقل جاده‌ای، تقاضا برای خرید خودرو نیز رو به افزایش گذاشته است. در نتیجه برای حمل و نقل و تحویل این خودروها در سراسر کشور نیاز به تجهیزاتی به نام تریلر کفی خودرو بر برای سوار شدن خودرو داریم . علاوه بر خودرو از کامیونت‌های کفی جهت حمل بارهایی که ارتفاع غیر استاندارد، حجم کم اما وزن زیادی دارد استفاده می‌‌شود.

این کفی‌ جهت حمل خودروها به کامیونت‌ها و تریلرها متصل می‌‌شود و امروزه تولید و فروش این کفی‌ها با توجه به افزایش تقاضا و خرید خودرو علی الخصوص در کلان‌‌ شهرها و مراکز استان‌‌ها رونق چشمگیری داشته است. این کفی‌ها با ابعاد، کیفیت و قیمت‌های گوناگونی در بازار موجود هستند.

از این کفی ‌برای حمل و نقل خودروهای پلاک نشده، خودروهای صفر جهت تحویل به درب منزل، جا به جایی خودروهای خراب و فرسوده، اتومبیل‌های قدیمی و کلاسیک، همچنین حمل خودروهای تصادفی استفاده می‌شوند. استفاده از این کفی‌ها جهت حمل و نقل میزان امنیت خودروها را افزایش داده و احتمال آسیب به آنها را به صفر می‌رساند.

علاوه بر این موارد استفاده از کامیونت‌‌هایی که مجهز به سیستم هیدرولیک جهت حمل کفی هستند یک جا به جایی ایمن و آسان را تضمین می‌کند.همچنین به دلیل وجود گارد در دور تا دور کفی امکان سقوط خودرو از روی کفی وجود نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *