تریلر کمپرسی سه محور 35 متر مکعبی

تریلر کمپرسی ۳۵

تریلر کمپرسی سه محور۳۵ مترمکعبی(۷۳۵-Ultra light)

تریلر کمپرسی سه محور ۳۵ متر مکعبی فوق سبک (۷۳۵-Ultra light) یکی از پرطرفدارترن محصولات تولید شده در ایران می‌باشد. این نوع تریلر کمپرسی مجهز به اتاقکی مخصوص حمل بار می‌باشد. ظرفیت تحمل بار این تریلر کمپرسی در حدود ۲۵ تن می‌باشد و صرفا برای جابه جایی محموله های فله کشاورزی اعم از ذرت، سویا، چغندر، گندم، دانه های روغتی و سایر محصولات مرتبط طراحی شده است.

یکی از ویژگیهای منحصر به فردی که برتریت این تریلر را نسبت به سایر تریلرها ثابت می کند، تخلیه راحت و آسان بارها می باشد که موجب می شود زمان کمتری تلف شود و این به امر تسریع کار نیز کمک می کند.

جهت ساخت کف این نوع تریلر کمپرسی از ورق ۴.۵ میل فولادی با دوام بالا تقویت شده با رامهای عرضی استفاده شده است و برای دیواره های این نوع تریلی از ورق ۳ میل فولادی با استحکام بسیار بالا تقویت شده توسط تیرکهای مورب مخصوص استفاده شده است. شاسی و قطعات استفاده شده در این نوع تریلر کمپرسی سه محور از جنس فولادهای محکمS500 /St. 52-3/QST 380 با فن آوری مرکله آلمان می باشد ، به شما این امکان را می دهد که برای مدت طولانی تری از این تریلرها استفاده نمایید.

رنگ شاسی این تریلرها از نوع شات شده می باشد و با استاندارد SA 2.5 مطابقت دارد. همچنین برای زیرسازی شاسی آن از ضد زنگ اپوکسی استفاده شده است. البته رنگ این نوع تریلرها براساس سلیقه مشتریان قابل تغییر می باشد. درب عقب این نوع تریلرهای کمپرسی به صورت دو منظوره طراحی شده است ، به این ترتیب هم قابلیت باز شدن از قسمت بالا را دارند. همچنین به کمک لولاهایی که در اطراف آن تعبیه شده اند امکان باز شدن درب ها از طرفین هم وجود دارد.

مشخصات فنی

ابعادطول (میلیمتر) ۹.۸۵۰
عرض (میلیمتر) ۲.۵۹۰
ظرفیت حمل بار۲۵ تن (معادل با ۳۵ متر مکعب)
محورسه عدد محور ۹ تن SAF / BPW تولید کشور آلمان
رینگ و لاستیک۶ حلقه لاستیک سایز ۶۵ R22.5/385
۶ عدد رینگ یک تکه خارجی سایز R22.5-11.75
پایه توقفدو سرعته خارجی با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و ظرفیت استاتیکی ۵۰ تن
جک بالابرجک تلسکوپی پنج مرحله ای با فشار ۱۹۰-۱۷۰ بار خارجی
میل ریش۲ اینچ خارجی با قدرت ۱۵۲ کیلونیوتن به همراه فلنج مربوط مطابق استاندارد SAE با ضخامت صفحه ریش مخصوص
زیربندیسیستم تعلیق بادی بالنی و کمک فنر مخصوص با قابلیت تنظیم ارتفاع تریلر
سیستم ترمزدیسکی و یا کاسه ایKnorr تولید کشور آلمان و دارای دو مسیر باد اصلی برای تمامی چرخها تجهیز شده به شیر سبک و سنگین اتوماتیک بار
استاندارددارای استاندارد ۱۸ گانه ملی ایران- وزارت صنایع ترکیه و شرکت بین المللی TUV اروپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *