تریلر سه محور کفی ایران رخش

تریلر سه محور کفی ایران رخش

تریلر کفی سه محور نوعی تریلر است که یکی از معروف ترین تولید کنندگان تریلر و ماشین آلات سنگین، شرکت ایران رخش تولید آن را بر عهده گرفته است. این نوع تریلر بدون دیواره طراحی شده و به سه عدد محور تجهیز شده است و عمدتا به منظور انتقال بارهایی که ابعاد نامتناسبی دارند، کاربرد فراوانی دارد. جهت استفاده از این تریلر بارها به صورت مستقیم بر روی شاسی دستگاه قرار می گیرند و با استفاده از قفل های مخصوصی که در اطراف شاسی وجود دارد به شاسی محکم می شود و جابه جایی آنها صورت می گیرد.

تیرهای اصلی که برای شاسی این نوع تریلر کفی استفاده شده است، ساخته شده از فولادهای تمام جوشی مخصوص و فابریک تولید کشور آلمان می باشد. فولادهایی با دوام بسیار بالا نظیر ST 52+3 2ST 380 TMبرای ساخت شاسی و قطعات فلزی این تریلرها به کار رفته است که بدنه و شاسی این دستگاه را در برابر هر نوع آسیبی مقاوم نموده است و امکان جابه جایی بارهایی با وزن سنگین را برای این تریلر فراهم نموده است.

این نوع تریلر به سیستم های اعم از سیستم EBS (سیستم الکترونیکی ضد بلوکه و ضد واژگون شدن تریلر) تجهیز شده است. وجود این سیستم ها امنیت لازم را برای تریلر فراهم می کند و از بروز اتفاقاتی مانند چپ کردن در هنگام حمل بار جلوگیری می نماید.

همچنین بالابر محور جلوی این تریلر هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک قابل فعالیت است که این موضوع فرایند بارگیری را برای کاربر راحتتر می نماید. دسترسی آسان به بارها به دلیل اینکه تریلرها فاقد دیواره طراحی شده اند یکی از مهمترین مزایایی است که در مورد این تریلر می توان به آن اشاره نمود.

مشخصات فنی

سیستم ترمزWABCO ساخت کشور آلمان همراه با شیر سبک و سنگین اتوماتیک و ۲ عدد بوستر جفت بر روی هر دو محور
سیستم برقدارای کلید هفت پل با خط برق ۱۲ ولت و ۲۴ ولت با چراغهای عقب و بغل، دارای سیستم هشدار دهنده عقب با مارک Aspock اتریشی، تمامی لامپ ها از نوع LED می باشند.
زیر بندی و محورهادارای سه عدد محور ۹ تنی دیسکی و کاسه Benz-Aydin-Pbw-Saf با زیر بندی بالنی تولید کشور آلمان
جکاز نوع دو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و استاتیکی ۵۰ تن (Haccon-jost) یا دو سرعته ایتالیایی ب ظرفیت دینامیکی ۲۸ تن و استاتیکی ۸۰ تن (Orlandi). مشتری بر حسب کاربری و سلیقه خود می تواند هر کدام از این نوع جک ها را سفارش دهد.
میل ریشدارای یک عدد میل ریش ۲ اینچ +GF+ آلمانی
رینگ و لاستیکدارای ۶ عدد رینگ از نوع یک تکه خارجی و لاستیک بازر۳۸۵/۶۵R 22/5
امکانات منحصر به فردیک عدد دنده پنج، دارای زاپاس بند دوبل، دو عدد جعبه ابزار به طرح L به طول ۵/۲ متر، قفل پارک، چهار عدد کشتی بند، یک عدد جای کپسول آتش خاموش کن، تانکر آب ۲۰۰ لیتری، بکسل بند عقب، شش عدد گلگیر از نوع نیم دایره ای Lago، دو عدد مهارکش برای سینه جلو، دارای چهار عدد کانتنیر لاک مخصوص حمل کانتنیر ۴۰ فوت، ۲۰ عدد جای پایه ، ۹ عدد جغجغه بغل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *