تریلر کمپرسی سه محور ایران رخش

تریلر کمپرسی سه محور ایران رخش

تریلر کمپرسی سه محور نوعی خودوری سنگین با کاربری مخصوص می باشد که توسط شرکت ایران رخش طراحی و تولید شده است. در این مقاله قصد داریم به صورت جداگانه اطلاعاتی در مورد کاربرد و مشخصات فنی این نوع تریلر به شما عزیزان ارائه دهیم. عمدتا این نوع کمپرسی ها در پروژه های ساختمانی و معادن کاربرد گسترده ای دارند و از آنها برای انتقال مصالح فله ساختمانی مانند شن، ماسه و سنگریزه استفاده مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع تریلر ها مجهز به جک های هیدرولیک ۵ مرحله ای می باشد که در مقایسه با سایر کمپرسی های تولید شده فرایند تخلیه و بارگیری بارهای سنگین را به مراتب آسانتر می نماید.

ساختار شاسی و کف

فولادهایی با کیفیت بالا مانند ST52+3/QS/38TM برای ساخت شاسی و تمامی قطعات فلزی این نوع کمپرسی ها به کار رفته که سهم عمده ای را در استحکام و دوام بالای این نوع تریلر ایفا می نماید و امکان حمل و جابه جایی بارهایی با تناژ بالا حتی در مسیرهای دشوار و صعب العبور برای این خودرو ی سنگین فراهم می کند. در قسمت کف این کمپرسی از ورقهایی با ضخامت ۵ میلیمتر و برای دیواره های آن از ورقهای با ضخامت ۴ میلمتر با مدل چهار گوش استفاده شده که با توجه به قطعات با کیفیتی که برای این تریلر استفاده شده احتمال پوسیدگی و آسیب دیدن آن بسیار کم می باشد.

مشخصات فنی

سیستم ترمزwabco تولید کشور آلمان همراه با شیر سبک و سنگین اتوماتیک و ۲ عدد بوستر جفت بر روی دو محور
سیستم EBS (سیستم الکترونیکی ضد بلوکه و ضد واژگون شدن تریلر که از چب کردن تریلر جلوگیری می نماید )
سیستم برقدارای کلید هفت پل با خط برق ۱۲ ولت و ۲۴ ولت با چراغهای عقب و بغل، مجهز به سیستم های هشداردهنده عقب با مارک Aspock تولید کشور اتریش، تمامی لامپ ها از نوع LED می باشد.
زیربندی و محورهادارای سه عدد محور ۹ تن از نوع دیسکی و کاسه ای Benz- AYDIN-PWB-SAF با زیر بندی از نوع بالنی ساخت کشور آلمان
پایه توقفدو سرعته آلمانی با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و استاتیکی ۵۰ تن (Haccon-jost)- دو سرعته ایتالیایی با ظرفیت دینامیکی ۲۸ تن و استاتیکی ۸۰ تن (Orlandi)
رنگ شاسیاز نوع شات شده با سایز ۲/۵، پوشانده شده با یک لایه ضد زنگ اپوکسی و در آخر رنگ نهایی شاسی از نوع پلی یورتان و براساس نظر و سلیقه مشتریان زده می شود.
میل ریشیک عدد میل ریش ۲ اینچ +GF+آلمانی
رینگ و لاستیک۶ عدد رینگ یک تکه خارجی و لاستیک بارز R 22/5 385/65
متعلقاتقفل پارک
زاپاس بند
بالابر محور جلو از نوع دستی و اتوماتیک
یک عدد دنده پنج
یک عدد جای کپسول آتش خاموش کن
بکسل بند عقب
نردبان اهنی
درب عقب به صورت تک یا دو منظوره
شش عدد گلگیر نیم دایره ایتالیایی LAGO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *