تریلر تک محور کانکس دار ماموت

تریلر کفی تک محور کانکس دار

معرفی تریلر کفی تک محور کانکس دار

تریلرهای کفی تک محور کانکس دار خودروهایی خاص مجهز به کانکس هایی مخصوص می باشند که البته این نوع کانکس ها برای اسکان افراد طراحی نشده اند و در موقعیت های اضطراری و در مکان هایی مانند پروژه های ساختمانی و تاسیساتی، باغ ها و ویلاها و جاهایی که دسترسی به سرویس بهداشتی برای افراد وجود ندارد کاربرد گسترده ای دارد.

کانکس های ذکر شده براساس سلیقه و نیاز مشتریان به صورت تک چشمه، چند چشمه، راهرو دار و یا بدون راهرو قابل تولید می باشد. هر یک از چشمه های این نوع کانکس ها به فن هایی تجهیز شده اند که هوای داخل را به بیرون منتقل کرده و از پخش شدن بوی بد در داخل کانکس جلوگیری می کند.

در تریلرهای کفی تک محور کانکس دار، سرویس های بهداشتی برای مردان و زنان به صورت جداگانه طراحی شده است. در قسمت عقب ۱۰ عدد سرویس زنانه و در قسمت جلوی تریلر۱۰ عدد سرویس مردانه تعبیه شده است. این نوع کانکس ها به امکاناتی اعم از لوله کشی، سیم کشی برق، روشنایی، شیرآلات آب، روشویی و آینه مجهز شده است و کف کانکس ها به راحتی قابل شستشو می باشد علاوه بر آن تجهیزاتی برای این نوع کانکس ها در نظر گرفته است که موجبات آسایش و راحتی معلولان را فراهم می کند و به این ترتیب افراد معلول هم به راحتی می توانند از این نوع کانکس استفاده نمایند.

ساختار اتاق و شاسی تریلر کفی تک محور کانکس دار

شاسی این نوع تریلرها با استفاده از فولادهایی با دوام بالا نظیر ST.52-3/ QST 380/ S500 ساخته شده است که استحکام این تریلر را به طرز چشمگیری افزایش داده است. همچنین رنگ شاسی این تریلر از نوع شات شده و براساس استاندارد SA.2.5 ساخته شده است و با استفاده از ضد زنگ اپوکسی پوشش داده شده است که احتمال زنگ زدگی آن را تا حد زیادی کم می کند.اتاق این تریلرها ساخته شده از ساندویچ پانل های مخصوص همراه با ورق آلوزینک دورو از نوع پیش رنگ شده می باشد.ضخامت دیوارها و سقف این اتاق ۵ سانتیمتر و برای قسمت وسط آن پارتیشن طراحی شده است.

مشخصات فنی تریلر کفی تک محور کانکس دار

ابعادطول (میلیمتر) :۱۴،۰۰۰
عرض(میلیمتر): ۳،۵۰۰
ارتفاع(میلیمتر) : ۴،۳۳۰
محوردارای یک عدد محور ۱۲ تن
زیربندی۱ دست فنری عرض پهن
رینگ و لاستیکدارای ۴ عدد لاستیک R22.5-315/80
دارای ۴ عدد رینگ یک تکه خارجی R22.5-9.00
پایه توقفاز نوع دو سرعته خارجی با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن ئ استاتیکی ۵۰ تن
میل ریش۲ اینچ خارجی با قدرتی در حدود ۱۶۲ کیلونیوتن به همراه فلنج مرتبط بر طبق استاندارد SAE با ضخامت صفحه ریش خاص
سیستم ترمزاز نوع کاسه ای به همراه شیر سبک و سنگین و بوستر جفت و ترمز دستی
سیستم برقمجهز به کلید ۷ و ۱۵ پل با خط برق ۲۴ ولت چراغهای عقب و بغل
دارای سیستم هشدار از نوع LED براساس استاندارد
رنگ روشویی و کابین های سرویس بهداشتیسفید ورنگ داخلی دیواره و کاسه توالت طبق دلخواه مشتری
روشنایی۲عدد چراغ اضطراری اتوماتیک، لامپ LED کم مصرف برای داخل، نوار LED برای نورپردازی بالای دیوارها، کابل کشی ها داخل داکت
متعلقاتزاپاس بند گیربکسی، ۲ عدد گلگیر نیم دایره، ۲ عدد گل پخش کن، ۱عدد جعبه ابزار ۱ متری، ۲عدد دنده پنج پلاستیکی، ۲عدد پله با هند ریل در جلو و عقب تریلر، ۱۰ عدد تانک آب گالوانیزه ۸۰۰ لیتری، ۱عدد سپر ثابت، ترمز دستی،۲عدد نردبان، ۱عدد گارد بغل، ۲عدد چراغ تونلی کم مصرف در ورودی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *