تریلر خودرو بر ماموت

تریلر خودرو برماموت

معرفی تریلر خودرو بر

تریلرهای خودرو بر خودورهایی مخصوص متشکل از سه محور با چرخهای تک می باشند و به دلیل کارایی بالایی که دارند مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. این نوع از تریلرها به منظور جابه جایی انواع خودروهای سواری و سنگین از مرزهای زمینی و یا بنادر و یا کارخانه های تولید کننده به نمایندگی های فروش و مقصدی که توسط مشتریان از قبل تعیین شده است، استفاده می شود.

تعداد خودروهایی که می تواند توسط این نوع کاربری ها حمل شود به اندازه آنها بستگی دارد و برای اینکه این نوع خودروها بتوانند تعداد بیشتری خودرو حمل نماید طرح های پیچیده و سطح های متحرکی برای آن در نظر گرفته می شود. همچنین این خودورها برای این منظور به جک های خاصی مجهز می شوند که با استفاده از این جک ها خودروها با فاصله نزدیک در کنار یکدیگر قرار می گیرند و تعداد بیشتری خودرو همزمان با هم میتواند توسط این کاربری حمل شوند.

ساختار شاسی تریلر حمل خودرو

برای شاسی این نوع تریلرها از با دوام ترین فولادها اعم از ST.52-3/ QST 380 /S500 استفاده شده است که از استحکام بسیار زیادی برخوردار هستند و به راحتی می تواند خودروهایی با وزن زیاد را به مکانهایی دیگر انتقال دهد. شاسی و کف پایین این نوع خودرو از نوع ثابت بوده اما کف بالا به صورت متحرک طراحی شده است که از سمت جلو به ستونها لولا شده و با استفاده از پین در دو حالت قابل تنظیم می باشد.

تریلر خودرو بر به دو عدد جک در قسمت جلو و قسمت عقب تجهیز شده اند که با استفاده از آنها می توان وضعیت طبقه بالا را تغییر داد.رنگ شاسی این خودروها از نوع شات شده و براساس استانداردSA 2.5 می باشد و با استفاده از ضد زنگ اپوکسی پوشانده شده است. البته رنگ پلی یورتان این تریلر براساس دلخواه مشتریان قابل تغییر است.

برای مکانیزم افزایش ارتفاع و فیکس کردن طبقه دوم این تریلرها نهایت دقت و توجه به کار گرفته شده است. در نتیجه امنیت این خودروها کاملا تضمین شده می باشد و به مشتریان عزیز این اطمینان داده می شود که در طی جابه جایی به خودروهای آنها صدمه ای وارد نخواهد شد.این نوع خودروها به سیستم هایی نظیر ترمزهای ضد قفل، سیستم الکتریکی توزیع نیروی مجهز شده اند که توانسته عملکرد این نوع خودرو را تا حد چشمگیری افزایش دهد.همچنین این تریلر به سیستم ضد واژگونی مجهز شده است که میتواند از چپ کردن آن در زمان حرکت جلوگیری نماید.

مشخصات فنی تریلر حمل خودرو

ابعادطول(میلیمتر): ۱۷،۷۵۰
عرض(میلیمتر): ۲،۶۰۰
ابعاد کلی با کشندهطول (میلیمتر) :۲۰،۷۵۰
ارتفاع (میلیمتر) :۲،۶۰۰
بارگیریقابلیت حمل ۸ دستگاه خودرو
قابلیت حمل کامیون یا وسیله نقلیه دیگر با ارتفاع بیشتر در یک طبقه
محورمجهز به دو عدد محور ۱۲ تن SAF/BPW
زیر بندیدارای زیربندی VBT از نوع فنری SAF/BPW
رینگ و لاستیکهشت حلقه لاستیک تیوبلس R22.5-315/80
هشت عدد رینگ یک تکه خارجی۹.۰۰*۲۲.۵
پایه توقفاز نوع دو سرعته خارجی با ظرفیت دینامیکی ۲۴ تن و استاتیکی ۵۰ تن
میل ریشاز نوع ۲ اینچ خارجی به همراه فلنج مرتبط براساس استاندارد SAE با ضخامت صفحه ریش مخصوص
سیستم ترمزاز نوع کاسه ای Knorr ساخت کشور آلمان
دارای دو مسیر باد اصلی برای تمامی چرخها به همراه شیر سبک و سنگین اتوماتیک بار و ۲ عدد بوستر جفت برای دو محور عقب
مجهز به سیستم ABS (ترمز ضد قفل)
سیستم برقدارای کلید ۷ و ۱۵ پل با خط برق ۲۴ ولت چراغهای عقب و بغل
مجهز به سیستم هشدار از نوع LED خارجی و براساس استاندارد جهانی
سایر امکانات و تجهیزاتزاپاس بند دوبل با دو عدد دیاق/ دو عدد جعبه ابزار یک متری/ یک عدد تانک آب استیل ۱۲۵ لیتری/ دو عدد دنده پیج پلاستیکی/ یک عدد ترمز دستس با آکس ۹۰۰ میلیمتر/ دو عدد رمپ متحرک عقب جهت بارگیری خودروها به همراه قاب نگهدارنده/ دوعدد نردبان فولادی به منظور دسترسی داشتن به کف بالایی نصب شده بر ستون عقب/ شانزده عدد دنده پنج فنری برای نگه داشتن چرخ سواری ها در هنگام حرکت/ مجهز به یک عدد محفظه کپسول آتش نشانی/ دوعدد گل پخش کن عقب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *